realitypraha9.cz

reality Praha 9

O nás

V realitách se oba pohybujeme od roku 2005. Po celou dobu pracujeme pod hlavičkou společnosti RE/MAX, která, stejně jako my, velice dbá na kvalitu poskytovaných služeb a profesionální servis.

Za svůj život jsme se oba několikrát stěhovali, kupovali a prodávali. Víme, že to není lehké rozhodnutí, zda prodat teď nebo ještě vyčkat, zda koupit velký byt nebo malý rodinný domek, v Praze nebo mimo Prahu a vystavit se každodennímu dojíždění. Budeme rádi, pokud se na nás obrátíte a my se vám pokusíme maximálně celý proces prodeje či koupě zjednodušit.

Bude nám ctí, pokud i vy rozšíříte řady našich spokojených klientů, kterým se nám během téměř 10 ti let makléřské praxe podařilo pomoci s prodejem nebo koupí nemovitosti.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

 

Proč Praha 9?

Do lokality Praha 9 nás původně zavála spíše náhoda. Lokalitu jsme si nakonec velmi oblíbili pro její všestrannost. Od komplexní sítě obchodů, lékařů, škol i školek přes nádherné cyklostezky, in-line stezky a romantická zákoutí. Za 10 strávených let na Rajské Zahradě jsme poznali lokalitu velmi dobře a to jak soukromě, tak profesně.

 

 

Reference

Realizované prodeje

Cena: 1.590.000 Kč

Byt 1+kk, 30 m2, Vysočany, ul. Pod Strojírnami. K prodeji nabízíme zrekonstruovaný byt s dispozicí 1+kk 30 m2 ve Vysočanech v cihlovém domě, cca 500 m od stanice metra Vysočanská. Dům i byt nedávno prošel kompletní rekonstrukcí.

PRODÁNO

Cena: 1.590.000 Kč

Byt 1+kk, 22 m2, Hloubětín, ul.Konzumní. Byt se nachází v posledním patře klidného cihlového domu o 12 bytech. MHD, metro Hloubětín a tramvajová zastávka Kbelská, veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. V těsné blízkosti sportovní vyžití na cylko/in-line stezce.

PRODÁNO

Cena: 2.750.000 Kč

Byt 3+1/L, 75 m2, Rajská zahrada, ul. Bouřilova včetně vybavení. Byt se nachází v lokalitě s perfektní občanskou vybaveností (několik MŠ, ZŠ i středních škol, 2 polikliniky, obchodní centrum, pošta atp.). V okolí také široká nabídka sportovního vyžití.

Cena: 2.540.000 Kč

Byt 3+kk, 66 m2, Černý Most, ul. Kpt. Stránského. Exkluzivní nabídka velmi pěkně zrekonstruovaného bytu 3+kk, 66 m2 v Praze 9, Černý Most. Byt se nachází v posledním patře zrekonstruovaného panelového domu s novým výtahem a fasádou.

PRODÁNO

PRODÁNO

 

RNDr. Eva Božíková

Jednatelka společnosti
RK Ambassador s.r.o.

Tel.: 739 609 756

Jakub Žlebek

certifikovaný realitní makléř

 

Tel.: 731 618 310

Webdesign a realizace:

www.promotionvideo.cz